Головна arrow Проекти arrow Підсистема «Навчальний процес» arrow АІС "Визначення рейтингу науково-педагогічних працівників"

АІС "Визначення рейтингу науково-педагогічних працівників"

Порядок розрахунку рейтингової оцінки визначається як:

  • розрахунок абсолютного власного рейтингу науково-педагогічного працівника
  • розрахунок рейтингу кафедри. Рейтинг кафедр визначається сукупністю показників рейтингів  науково-педагогічного складу

Для розрахунку рейтингу кваліфікаційного потенціалу науково-педагогічних працівників університету використовується формула, що наведена в тимчасовому положенні [Завантажити файл] про порядок визначення рейтингу науково-педагогічних працівників (ухваленине Вченою радою НТУУ «КПІ», протокол №1 від 19.01.09р).

Запропонована оцінка діяльності викладачів на протязі навчального року будується на визначенні рейтингу викладача за внесок його праці за поточний учбовий рік у підвищенні та підтриманні авторитета університету. При підбитті підсумків враховуються всі види діяльності викладачів.

Впровадження АІС "Визначення рейтингу науково-педагогічних працівників" 21.05.2009 р.

З 2017-2018 навчального року система працює не тільки в мережі КПІ, але й в мережі Інтернет.

Файл можна завантажити з системи "Кампус" розділу "МетодичнеЗабезпечення-Загальноуніверситетські - Інструкція - "Інструкція користувача підсистема «Аналітично-статистичного аналізу роботи професорсько-викладацького складу Університету".

                   Норми бального оцінювання 2017-2018н.р.